nara
18 بهمن 1401 - 15:56

مسجدی‌ها پویش «خوی همدلی» را برای کمک به زلزله‌زدگان راه انداختند

برای حمایت معنوی از مردم زلزله‌زده خوی، ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور، اقدام به راه‌اندازی پویش «خوی همدلی» با هدف ارائه فعالیت‌های متنوع فرهنگی هنری، ویژه زلزله زدگان استان آذربایجان غربی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، همواره در عرصه‌های مختلف اجتماعی با رویکرد فرهنگی هنری ویژه‌ای حضور داشته و تلاش کرده است تا از معبر فعالیت‌های مسجدی به یاری هموطنان بشتابد. از این نظر و در راستای عمل به آیه شریفه «تَعاوَنُوا عَلَى الْبِرِّ وَ التَّقْوى»؛ این ستاد اقدام به راه‌اندازی پویش «خوی همدلی» با هدف حمایت فرهنگی از هموطنان زلزله زده خوی کرده است.

در این راستا هموطنان عزیز می‌توانند کمک‌های نقدی خود به زلزله‌زدگان استان آذربایجان غربیو شهرستان خوی را به شماره کارت۵۰۴۱۷۲۷۰۱۰۵۵۱۷۶۸ ارسال و یا به شماره شبا IR۰۲۰۷۰۰۰۰۱۰۰۰۲۲۷۴۹۴۸۶۳۰۰۱ نزد بانک رسالت، به نام ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور واریز کنند.

مبالغی که در این پویش جمع‌آوری می‌شود صرف فعالیت‌های فرهنگی مانند خرید و اهدای کتاب، راه‌اندازی مهدکودک، خرید اسباب بازی، مسابقات نقاشی، اکران فیلم و... برای کودکان زلزله خوی می‌شود.

این پویش با هدف ایجاد نشاط، سرگرمی و کاهش استرس کودکان و نوجوانان زلزله زده و تسکین روحی آلام ایجاد شده در پی این حادثه اجرا خواهد شد.

 پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1025223